انواع مدل‌های یخچال سامسونگ و مقایسه آن ها

انواع مدل های یخچال سامسونگ

یکی از برند‌های معتبر و برتر دنیا در زمینه لوازم خانگی، برند سامسونگ می‌باشد که از محصولات بسیار محبوب آن می‌توان به یخچال فریزر سامسونگ اشاره نمود. ولی با توجه به عرضه مدل‌های مختلفی از لوازم خانگی توسط این برند، مسأله انتخاب کردن آن‌ها کمی سخت به نظر می‌رسد. در این مقاله قصد داریم به معرفی انواع مدل‌های یخچال سامسونگ و مقایسه آن‌ها با هم بپردازیم تا از این طریق بتوانید دست به بهترین و مناسب‌ترین انتخاب بزنید.

اگر قصد تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ خود را دارید روی لینک کلیک کنید.

معرفی انواع مدل های یخچال سامسونگ

خصوصیات مثبت مشترکی را می‌توان در همه مدل‌های یخچال سامسونگ مشاهده نمود. این مدل‌ها قادر به حفظ تازگی مواد غذایی در فریزر خود با داشتن قدرت نگهدارندگی بالا می‌باشند و پایین بودن میزان برفک زدن را می‌توان از مهمترین ویژگی‌های کلیه مدل‌های یخچال فریزر این برند دانست.

معرفی ویژگی‌های یخچال مدل ساید بای ساید سامسونگ

ویژگی‌های یخچال مدل ساید بای ساید سامسونگ

از جمله مدل‌های محبوب یخچال در بین ایرانیان، مدل ساید بای ساید می‌باشد که علت آن را نیز می‌توان طراحی خاص و زیبا، جادار بودن و همچنین کاربرد مناسب آن دانست. یک صفحه نمایش هوشمند در بیشتر مدل‌های یخچال ساید بای ساید مشاهده می‌شود که همین مسأله سبب سهولت استفاده از آن و همچنین چندین برابر شدن کاربرد آن می‌گردد. به منظور افزایش طول عمر یخچال، سعی کنید آشنایی بیشتری در رابطه با علت خاموشی صفحه نمایش دیجیتال آن پیدا کنید تا درصدد بروز مشکل، از پس رفع آن برآیید.

پایین بودن میزان مصرف انرژی را می‌توان از جمله ویژگی‌های مثبت همه مدل‌های یخچال سامسونگ دانست که البته مدل ساید بای ساید آن نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود. و همین امر می‌تواند کاهش چشمگیری را در میزان هزینه‌های خانوار به همراه داشته باشد.

آشنایی با مدل یخچال فریزر پایین یا فریزر بالا سامسونگ

آشنایی با مدل یخچال فریزر پایین یا فریزر بالا سامسونگ

برای خانه‌هایی که از آشپزخانه کوچکی برخوردارند، این مدل از یخچال فریزر بهترین و مناسب‌ترین گزینه محسوب می‌گردد. در قسمت پایین یا بالای یخچال، فریزر واقع شده که نه تنها می‌تواند سبب تقسیم‌بندی مناسب گردد، بلکه فضای کمتری توسط یخچال اشغال می‌گردد. می‌توان گفت در مقایسه با سایر مدل‌ها، فریزر این مدل در خیلی از مواقع دارای فضای بزرگتری خواهد بود.

هر چند سادگی در طراحی و ظاهر این مدل از یخچال سامسونگ به چشم می‌خورد، ولی همین مسأله، راحتی استفاده از آن را نیز به همراه خواهد داشت. امکان فریز کردن و دسته‌بندی مواد غذایی در فضای فریزر به جهت طراحی بی‌نظیر آن به بهترین نحو وجود دارد.

بر اساس مطالب ذکر شده قبلی، در مقایسه با سایر مدل‌های متداول یخچال‌های برند سامسونگ، این مدل دارای پهنای کمتری به علت واقع شدن فضای فریزر در پایین یا بالای یخچال و در نتیجه اضافه نشدن به عرض آن می‌باشد. بنابراین، در آشپزخانه‌های کوچک این مدل یخچال می‌تواند بهترین گزینه محسوب گردد.

معرفی یخچال ساسونگ با درب فرانسوی

معرفی یخچال ساسونگ با درب فرانسوی

برای خانه‌هایی که از آشپزخانه‌های با متراژ زیاد برخوردارند، این مدل می‌تواند گزینه خیلی خوبی به شمار آید. این مدل از یخچال‌ها دارای دو درب که در کنار هم به صورت عمودی واقع‌اند می‌باشد. البته جداسازی فضای داخل این مدل نیز با درب‌های مختلفی صورت گرفته است. از آنجا که یخچال با درب فرانسوی بسیار جادار است، از این رو یک انتخاب ویژه و منحصر به فرد برای خانه‌های بزرگ به حساب می‌آید.

مطابق با ادعای شرکت سامسونگ، طراحی این مدل برای خانوار‌های ۴ نفره صورت گرفته تا قادر به نگهداری آسان همه مواد غذایی خود در آن باشند. اما با این حال، می‌توانیم بگوییم که این مدل پاسخگوی نیاز‌های خانواده‌های پرجمعیت‌تر نیز، به جهت طبقه‌بندی‌های بی‌نظیر و اندازه بزرگ خواهد بود.

در یخچال سامسونگ با درب فرانسوی، امکان تقسیم‌بندی مواد غذایی به جهت بزرگ بودن فضای داخل آن وجود داشته و از تهویه خیلی مناسبی برخوردار است. در این مدل، کشو‌ها مشابه سایر مدل‌های یخچال سامسونگ دارای دمای مخصوص به خود بوده تا از این طریق قادر به نگهداری از مواد غذایی خود بر حسب دمای مورد نیاز آن باشید.

معرفی مشخصات یخچال تک درب سامسونگ

معرفی مشخصات یخچال تک درب سامسونگ

ساخت یخچال‌های تک درب را می‌توان از نخستین مدل‌های تولیدی شرکت سامسونگ به شمار آورد. با وجود این، دارای طراحی خاص و هوشمند بوده، هر چند که نمی‌توان آن را مناسب آشپزخانه‌های خانوار چند نفره و بزرگ به جهت سایز کوچکی که دارا هستند، دانست. خوابگاه‌های دانشجویی، سوییت‌ها و همچنین اتاق هتل‌ها از جمله مکان‌هایی است که امکان مشاهده این مدل از یخچال در آن‌ها بیشتر خواهد بود.

لازم به ذکر است که این مدل یخچال دارای کارایی خیلی زیادی به جهت سایز کوچک و سادگی می‌باشد. همچنین از دیگر ویژگی‌های مثبت این مدل یخچال، قدرت نگهدارندگی بالا، میزان برفک زدن بسیار پایین و همچنین عدم ایجاد هرگونه صدای گوش خراش و آزاردهنده خواهد بود.

راهنمایی انتخاب بهترین مدل یخچال فریزر‌ سامسونگ

بهترین یخچال فریزر برای آشپزخانه شما، مدلی است که با توجه به خصوصیات منزل و آشپزخانه خود و همچنین نیاز‌هایتان برمی گزینید. یکی از نکات مهم در نگهداری از یخچال، آگاهی از دمای استاندارد یخچال و کنترل آن می‌باشد که علاوه بر اینکه می‌تواند سبب جلب رضایت شما برای سالیان متمادی گردد، بلکه کمک شایانی را به شما در جهت سالم و تازه نگهداشتن میوه‌ها و مواد غذایی خواهد نمود. زیرا که این مسأله را می‌توان از علت‌های منجمد شدن و یخ زدن مواد غذایی در یخچال فریزر محسوب کرد.

همیشه یادتان باشد که تنها این مسأله که دست به خرید یک مدل مناسب بزنید، کافی نخواهد بود. بلکه بایستی اقدام به مراجعه به نمایندگی مجاز و معتبر برند سامسونگ، در صورت بروز خرابی برای تعمیر یخچال خود نمایید. چرا که عدم انجام این کار، سبب وارد آمدن خسارات جبران ناپذیر به یخچال و همچنین کاهش عمر آن می‌گردد.

مقاله پیشنهادی: بررسی عیب‌ها و مشکلات رایج یخچال سامسونگ

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج + 17 =