بررسی انواع برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی سامسونگ

بررسی انواع برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی سامسونگ

بررسی انواع مختلف برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی سامسونگ

در واقع داشتن اطلاعات و آگاهی ‌های لازم در رابطه با استفاده درست و اصولی از برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی سامسونگ اثر بخشی زیادی در کاربرد بهتر از دستگاه دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. باید بدانید ماشین ظرفشویی سامسونگ نیز مانند لوازم خانگی دیگر این برند، دارای دفترچه راهنما با توضیحات کامل و جامع می باشد. بر این اساس، مطالعه دقیق دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی سامسونگ نقش به سزایی در یادگیری هرچه بهتر برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی سامسونگ دارد. زیرا افراد با معنا و مفهوم اصطلاحات انگلیسی مربوط به برنامه شستشوی دستگاه به طور کامل آشنا می ‌شوند و دیگر مشکلی در این زمینه نخواهند داشت.

همچنین پیشنهاد می کنیم با مطالعه مطالب بسیار مفید این سایت، برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی سامسونگ را به طور کامل یاد بگیرید تا بتوانید به نحو مطلوبی از تمامی امکانات مربوط به شستشوی آن استفاده نمایید. در ادامه می ‌خواهیم انواع برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی سامسونگ را مورد بررسی قرار دهیم و نکات مهم را جهت استفاده بهینه از آن بیان نماییم.

مقاله پیشنهادی:‌ المنت ماشین ظرفشویی چیست؟

آشنایی با چند نوع برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی سامسونگ

باید بدانید که ماشین ظرفشویی سامسونگ متشکل از چند برنامه شستشوی اصلی، مهم و بسیار کاربردی می باشد که شما بر اساس نوع ظرف ها و همچنین میزان کثیفی و چربی آنها می توانید برنامه شستشوی مناسب را انتخاب نمایید.

●  برنامه شستشوی ظروف دلیکیت Delicate Program

از آنجایی که این برنامه شستشو بسیار حساس و ظریف می باشد، لذا در صورتی که می خواهید ظروف شیشه ای و یا کریستال خود را برای شستشو در دستگاه قرار دهید، می توانید این برنامه را تنظیم نمایید. با فعال نمودن این برنامه، دیگر از بابت شکستگی ظروف هیچ گونه دغدغه ای نخواهید داشت. پس خیالتان راحت باشد و برای ظرف های شکستنی و حساس حتما از این برنامه استفاده کنید.

●  برنامه شستشوی نرمال Normal Program

معمولا شستشوی روزانه ظرف ها در یک بازه زمانی متوسط به بالا با برنامه شستشوی نرمال صورت می پذیرد. بنابراین جهت شستن ظروف خود به صورت روزانه می توانید از این برنامه مناسب بهره بگیرید.

●  برنامه شستشوی اتوماتیک  Auto Program

در این برنامه شستشو شما می توانید زمان شستن را خودتان انتخاب کنید و درجه آب را نیز به صورت هوشمند تنظیم نمایید. در حقیقت این برنامه برای تنظیم درجه آب به صورت اتومات می باشد. از این رو، شخص می تواند مدت زمان شستشوی خودکار را در دستگاه فعال کند. در واقع استفاده زیادی از این نوع برنامه می شود.

●  برنامه شستشوی هوشمند راینز Rinse Program

معمولا این برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی سامسونگ برای آبکشی هوشمند ظروف طراحی شده است. بهتر است جهت شستن ظرف های خیلی چرب و کثیف، این برنامه شستشو را قبل از شروع برنامه شستشوی اصلی دستگاه بکار بگیرید تا دیگر دغدغه ای بابت مشکلات تمیز نشدن ظروف نداشته باشید.

●  برنامه شستشوی اکسپرس Express Program

معمولا برای خشک کردن سریع و پیش شستشوی ظروف بدون استفاده از هیچگونه مواد شوینده ای، این برنامه را فعال می کنند. بنابراین برای سرعت بخشیدن به روند شستشو و تمیزی و براقی کامل ظرف های چرب، برنامه شستشوی اکسپرس مورد استفاده قرار می گیرد.

برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی سامسونگ

●  برنامه شستشوی هیوی Heavy Program

همانطور که از نام این برنامه مشخص است، یک برنامه شستشوی سنگین با مصرف انرژی زیاد می باشد. از این نوع برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی سامسونگ جهت شستشوی کامل انواع مختلف ماهیتابه، قابلمه و ظروف سنگین دیگر بهره می‌ گیرند.

●  برنامه شستشوی هایجین باتن Hygiene Button Program

آخرین نوع برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی سامسونگ که می خواهیم به معرفی آن بپردازیم، برنامه شستشوی هایجین باتن است. شما جهت شستشوی بهداشتی ظرف های کثیف می ‌توانید این برنامه را تنظیم کنید. در واقع این برنامه با انرژی بالا و به صورت کاملا بهداشتی به شستشوی ظروف می ‌پردازد. بنابراین جرم‌ های ظروف به خوبی پاک و برطرف می شود و درخشندگی فوق العاده ای را به آنها می دهد.

مواد قابل توجه جهت استفاده بهینه از ماشین ظرفشویی سامسونگ

به طور کلی جهت استفاده بهینه از انواع برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی سامسونگ باید یک سری نکات مهم را رعایت نمایید تا مشکلی برای دستگاه شما پیش نیاید. این نکات مهم که باید به صورت دقیق به رعایت آنها بپردازید، شامل موارد زیر می باشند:

نکته اول:

توجه به نوع ظروف جهت انتخاب برنامه شستشوی مناسب، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. طبق آنچه که در این مقاله بیان نمودیم، هر کدام از برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی سامسونگ برای یک نوع ظروف خاص با مصرف متغیر انرژی و مصرف پودر و آب با فشار مشخصی استفاده می شود. در این خصوص می توان بیان نمود که مقدار مورد استفاده از آب و پودر و همچنین نوع برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی سامسونگ تاثیر زیادی در تمیزی و براقی ظروف و عملکرد صحیح آن دارد.

نکته دوم:

بر اثر استفاده طولانی مدت از دستگاه، آشغال ها و یا باقیمانده غذاها داخل فیلترهای تعبیه شده در ماشین ظرفشویی سامسونگ جمع می ‌شوند. بر این اساس، پیشنهاد می کنیم که حتما جرم گیری ماشین ظرفشویی و تمیز کردن آن را به صورت دوره ای در برنامه خود قرار دهید تا در آینده برای دستگاه شما مشکلی به وجود نیاید. برای این منظور، استفاده از جرم گیر ظرفشویی سامسونگ بهترین گزینه جهت از بین بردن آهک ها و تمیز نمودن این قطعه از دستگاه ‌و یا قطعات دیگر می ‌باشد که باید مد نظر خود قرار دهید.

نکته سوم:

هر گاه در قطعات ماشین ظرفشویی شما ایراد و یا مشکلی رخ می ‌دهد، در صفحه نمایشگر آن یک کد خطا و یا کد ارور به علت وجود ایراد نمایش داده می ‌شود که شما بر اساس نوع خطا می توانید اقدام به رفع ارور و یا تعمیر و ترمیم دستگاه خود نمایید.

مواد قابل توجه جهت استفاده بهینه از ماشین ظرفشویی سامسونگ

مقاله پیشنهادی: راهنمای دفترچه ماشین ظرفشویی سامسونگ

در آخر ذکر این نکته بسیار حائز اهمیت می باشد که بعضی از ارور های  برنامه شستشوی ماشین ظرفشویی سامسونگ به قطعات حساس دستگاه مربوط می ‌شوند که افراد عادی نمی ‌توانند آنها را برطرف کنند. از این رو، حتماً باید کارشناسان و یا متخصصان حرفه ای، آموزش دیده و کاربلد به تعمیر و یا تعویض قطعات دستگاه بپردازند. پس بهتر است در این موارد، از تکنیسین فنی و مجرب از صفحه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی سایت تعمیرکار برتر بهره بگیرید تا در کوتاه‌ ترین زمان ممکن  بتوانید مانند گذشته از دستگاه خود به بهترین نحو استفاده کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + هجده =