درباره ما

تعمیر کار لوله ظرف شویی که در حال خندیدن است

گروه خدمات لوازم گازسوز

اکیپ متخصص و مجرب در زمینه‌ی تعمیر انواع اجاق گاز، بخاری، شومینه گازی و شیشه ای، تنظیم شعله، تنظیم جرقه زن. تعمیر تمام لوازم گاز سوز با رعایت تمام اصول فنی و ایمنی.

گروه خدمات لوازم ریز آشپزخانه

اکیپ و کارگاه متخصص و مجزا جهت تعمیرات انواع جاروبرقی، تعمیرات انواع اتو، تعمیرات انواع سشوار، همزن برقی، خردکن، چای ساز، چرخ گوشت، جارو شارژی و غیره.

گروه خدمات پس از فروش تعمیرکار برتر

در سال ۱۳۹۰ و با هدف خدمات رسانی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در منزل شروع به فعالیت نموده که متشکل از ۵ گروه تعمیراتی متخصص در زمینه های مختلف اعم از تعمیرات لباسشویی و ظرفشویی، تعمیرات یخچال و فریزر، تعمیرات کولر گازی و پکیج، تعمیرات لوازم گاز سوز و در آخر تعمیرات لوازم ریز آشپزخانه مانند تعمیرات جاروبرقی، اتو، سشوار، همزن، چایی ساز، چرخ گوشت، خرد کن، جارو شارژی و غیره که هر کدام از این گروه ها در زمینه کاری خود و با سرویس کاران مجرب مشغول به خدمت رسانی هستند.

گروه خدمات کولر و پکیج

اکیپ متخصص و مجرب در زمینه‌ی نصب، سرویس، تعمیر و جابجایی انواع کولرهای گازی، اسپلیت، داکت اسپلیت و پکیج که انواع خدمات شامل سرویس سالیانه، بازدید و نگهداری، تمدید گارانتی انواع کولر گازی و پکیج را ارائه می دهند.

گروه خدمات لباسشویی و ظرفشویی

اکیپ متخصص متشکل از نصاب و تعمیر کار حرفه ای در زمینه تعمیر و نگهداری انواع ماشین های لباس شویی در منزل، با بهترین کیفیت و ارائه ضمانت نامه کتبی برای سرویس های سالیانه سرویس و نگهداری و تمدید گارانتی.

گروه خدمات یخچال فریزر، ساید‌بای‌ساید و آبسردکن

اکیپ متخصص و کاردان در زمینه تعمیر انواع یخچال فریزر و سایدبای‌ساید، شارژ گاز یخچال و رفع نشتی گاز یخچال در منزل با ارائه 12 ماه ضمانت نامه کتبی. تعویض انواع فیلتر آب یخچال های سایدبای ‌ساید، تعویض نوار درب یخچال، رگلاژ درب یخچال و رفع لنگی درب یخچال.