تعمیر کولر گازی و اسپلیت

کولر گازی ها و اسپلیت ها جز وسایل تهویه مطبوع محسوب می شوند و امروزه در مناطقی مانند جنوب ایران بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. این وسایل به سبب قدرتی که در تولید هوای سرد دارند و همچنین ایجاد هوای سرد بدون رطوبت، طرفدار های بسیار زیادی دارند و توسط برند های مختلف لوازم خانگی تولید می شوند. ممکن است به دلایل گوناگون نیاز به تعمیر کولر گازی و اسپلیت به وجود بیاید. تعمیرات کولر گازی و همچنین سرویس کردن آن، کاری کاملا تخصصی می باشد. افراد غیر حرفه ایی نمی توانند کار تعمیرات را به درستی انجام دهند. زیرا آن ها شناخت دقیقی از کولر گازی ها و همچنین اسپلیت ها ندارند و دانش فنی و تجربه لازم را برای تعمیر کردن این وسایل به دست نیاوردند.

  • تعمیر کولر گازی سامسونگ
  • تعمیر کولر گازی ال جی
  • تعمیر کولر گازی جنرال
  • تعمیر کولر گازی گری
تکنسینی که در حال تعمیر اسپیلت می باشد

به مشکل خوردید
با ما تماس بگیرید

حرفه ای و مقرون به صرفه
با یک تماس ظرف چند ساعت آنجاییم.

مراحل تعمیر کولر گازی و اسپلیت

اولین مرحله برای تعمیر کولر گازی و اسپلیت، عیب یابی کردن و پیدا کردن مشکل به وجود آمده برای دستگاه، می باشد. تکنسین ها و افراد حرفه ای که تجربه لازم برای تعمیرات را دارند؛ ابتدا کولر گازی یا اسپلیت را بررسی می کنند تا علت اصلی مشکل به وجود آمده برای دستگاه را پیدا کنند. در بعضی مواقع مشکلی که برای کولر گازی یا اسپلیت به وجود می آید می تواند دلیل های مختلفی داشته باشد. اگر دلیل اصلی شناسایی نشود تعمیرات کولر گازی یا اسپلیت، در مسیر صحیحی پیش نمی رود. در نتیجه باید گفت پیدا کردن عیب اصلی اهمیت بسیار زیادی دارد.

مشکلات رایج

مشکلات رایج کولر گازی و اسپلیت که باید توسط تعمیرکار بررسی شود 

مشکلات مختلفی ممکن است برای کولر گازی و اسپلیت به وجود بیاید و در نتیجه شما نیاز به استفاده از خدمات تعمیر کولر گازی و اسپلیت داشته باشید. خنک نکردن کولر گازی و اسپلیت از جمله مهم ترین و رایج ترین مشکلاتی است که برای این وسیله ها به وجود می آید. همچنین باید گفت خاموش نشدن کولر گازی و اسپلیت و روشن نشدن بخش فن کولر، نیز جز خرابی های رایجی هستند که پیش می آید. خاموش شدن خود به خود کولر گازی و اسپلیت نیز می تواند یکی از رایج‌ ترین خرابی هایی باشد که برای کولر های گازی و اسپلیت ها به وجود می‌ آید. سر و صدای زیاد و غیر عادی کولر گازی و اسپلیت هنگام کار کردن نیز، جز مشکلات این دستگاه ها محسوب می شود. خراب شدن برد الکترونیکی کولر گازی و اسپلیت ، نشت آب از کولر گازی، برفک زدن کولر گازی و اسپلیت و همچنین خراب شدن ریموت نیز می توانند از جمله خرابی های رایج کولر گازی ها باشند.

هزینه تعمیرات کولر گازی و اسپلیت

اگر کولر گازی شما دچار خرابی شده و نیاز به تعمیر کولر گازی و اسپلیت دارید شاید برای شما این سوال پیش بیاید که هزینه تعمیرات کولر گازی ها و اسپلیت ها چه قدر است. در خصوص قیمت تمام شده تعمیرات کولر گازی و اسپلیت نمی توان عدد مشخص و معینی را بیان کرد. هزینه نهایی تعمیرات کولر گازی و اسپلیت به پارامتر ها و عامل های متعددی وابسته است. کولر گازی ها و اسپلیت ها انواع مختلفی دارند. باید گفت نوع کولر گازی و اسپلیت در هزینه تعمیرات تاثیر دارد. همچنین نوع مشکلی که برای کولر گازی و اسپلیت به وجود آمده نیز در قیمت تمام شده تعمیرات تاثیر گذار می باشد. اما یکی از مهم ترین پارامتر های موثر در قیمت تعمیرات، هزینه ی لازم برای تعویض قطعه ها می باشد. در بعضی از موارد، رفع مشکلاتی که برای کولر گازی ها و اسپلیت ها به وجود می آید تنها با تعویض قطعات امکان پذیر است. تکنسین‌ های حرفه ای می توانند از بهترین قطعات برای فرآیند تعمیر استفاده کنند. شاید در این صورت هزینه تمام شده تعمیرات اندکی بیشتر شود زیرا قطعه های با کیفیت قیمت بیشتری دارند؛ اما در مجموع می توان گفت این کار از نظر اقتصادی کاملا مقرون به صرفه است. زیرا اگر از قطعه های بی کیفیت استفاده شود ممکن است دوباره کولر گازی نیاز به تعمیرات داشته باشد. البته باید توجه داشته باشید هزینه تعمیرات کولر گازی و اسپلیت هر چه قدر باشد از هزینه خرید کولر گازی و اسپلیت جدید، معمولا کم تر است. امروزه به دلایل مختلف قیمت کولر گازی و اسپلیت بالا رفته است. در نتیجه می توان گفت تعمیرات کولر گازی و اسپلیت گزینه بهتری می باشد.

انواع اسپیلت

سوالات متداول

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
۱

تماس با شرکت

با شماره 09124446304 تماس بگیرید؛ همکاران ما پس از ثبت درخواست، در زمان انتخابی شما به محل مذکور مراجعه می‌کنند.
۲

بررسی مشکل

تعمیرکار اعزامی پس از بررسی وسیله با ابزار و تجربه، علت و یا علل مشکل را تشخیص می‌دهند.
۳

شروع رفع مشکل

پس از برآورد هزینه تعمیر و اعلام آن، در صورت رضایت شما کار تعمیر وسیله شما در محل و یا دفتر تعمیرگاه انجام می‌شود.
۴

تکمیل پروژه

تعمیرکار پس از تعمیر مشکل و تست رفع ایراد، وسیله مورد نظر را صحیح و سالم تحویل شما می‌دهد.