تعمیر ماشین ظرفشویی

ماشین های ظرفشویی امروزه تبدیل به یکی از کاربردی ترین وسیله های موجود در آشپزخانه شدند. این وسیله، کار شستن ظرف ها را به راحتی به جای شما انجام می دهد. هر چند برند های معتبری اقدام به تولید ماشین های ظرفشویی کردند و ماشین های ظرفشویی کیفیت و مرغوبیت زیادی دارند؛ اما باید گفت ممکن است این دستگاه به دلیل های گوناگون آسیب ببیند و عملکرد آن در شستشوی ظرف ها دچار اشکال شود. در این صورت می توان با تعمیر ماشین ظرفشویی دوباره از آن استفاده کرد.

  • تعمیر ماشین ظرفشویی بوش
  • تعمیر ماشین رفشویی اسنوا
تکنسین در حال بررسی برای تعمیر ماشین لباس شویی

به مشکل خوردید
با ما تماس بگیرید

حرفه ای و مقرون به صرفه
با یک تماس ظرف چند ساعت آنجاییم.

مزیت تعمیر ماشین ظرفشویی توسط افراد حرفه ای

اگر شما تجربه و دانشی در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی ندارید، نباید شخصا اقدام به تعمیر این دستگاه کنید. تعمیر کردن ماشین ظرفشویی کاری کاملا تخصصی می باشد و باید توسط تعمیر کاران حرفه ای انجام شود. تکنسین های حرفه ای برای تعمیرات ماشین ظرفشویی های مختلف آموزش دیدند و دانش فنی این کار را دارند همچنین آن ها به سبب تخصص خود تجربه زیادی در زمینه تعمیر ماشین ظرفشویی کسب کردند. یکی از مهم ترین مزیت هایی که تعمیر ماشین ظرفشویی توسط تکنسین های حرفه ای دارد این است که آن ها از تجربه خود استفاده می کنند و مشکل به وجود آمده برای دستگاه را به طور دقیق شناسایی می کنند. همچنین باید گفت تعمیر کاران حرفه ای می توانند بدون هیچ مشکلی و با سرعت ماشین ظرفشویی شما را تعمیر کنند. تعمیر کردن ماشین ظرفشویی از نظر اقتصادی نیز دارای مزیت می باشد. بخش قابل توجهی از ماشین های ظرفشویی موجود در بازار ایران وارداتی هستند. بخشی از قطعات که در ماشین های ظرفشویی ایرانی به کار می رود نیز از خارج وارد می شود در نتیجه می توان گفت به دلیل تحریم ها و مشکلات واردات هزینه خرید ماشین ظرفشویی های جدید معمولا خیلی بیشتر از هزینه تعمیرات این دستگاه است.

مشکلات رایج

مشکلات رایج ماشین ظرفشویی که باید توسط تکنسین بررسی شود

مشکلات گوناگونی ممکن است برای ماشین های ظرفشویی به وجود بیاید. از جمله مشکلات و خرابی های رایجی که برای ماشین های ظرفشویی برند های مختلف به وجود می ‌آید؛ روشن نشدن و یا سوختن موتور دستگاه می باشد. به غیر از سوختن موتور، شستشوی ناقص ظرف ها نیز از جمله خرابی هایی می باشد که ممکن است برای ماشین های ظرفشویی به وجود بیاید. خشک نشدن ظرف ها پس از اتمام فرآیند شستشو نیز از جمله خرابی هایی می باشد که برای ماشین های ظرفشویی به وجود می‌ آید. در اثر اتفاق های مختلفی ممکن است این آسیب دیدگی برای ماشین ظرفشویی به وجود بیاید. نشت آب، آبگیری نکردن یا آبگیری کردن پیوسته دستگاه نیز از جمله مشکلات دیگری هستند که برای ماشین های ظرفشویی به وجود می آید‌. استشمام بوی بد و نامطبوع از ماشین های ظرفشویی نیز می تواند یکی دیگر از خرابی های دستگاه ظرفشویی باشد. اجرا نشدن برنامه های شستشوی مختلف دستگاه و همچنین طولانی شدن فرآیند شستشو یا باز نشدن درب ماشین ظرفشویی از جمله آسیب های دیگری هستند که ممکن است برای این دستگاه پر کاربرد به وجود بیاید. همچنین سر و صدای زیاد و غیر عادی هنگام کار کردن دستگاه نیز جز مشکلات رایج ماشین های ظرفشویی محسوب می شوند. البته باید توجه کنید ماشین های ظرفشویی که موتور اینورتر ندارند هنگام کار کردن ممکن است دارای اندکی صدا باشند که این مسئله طبیعی است. هر یک از موارد و خرابی هایی که به آن ها اشاره شد می توانند دلایل گوناگونی داشته باشند. تکنسین های حرفه ای دلایل مختلف را بررسی کرده و علت اصلی را شناسایی می کنند.

تکنسین های تعمیرکار برتر، با داشتن تخصص و تجربه بالا در سریعترین زمان ممکن اقدام به عیب یابی و تعمیر دستگاه شما با ضمانت قطعات تعویض شده می‌نمایند.

جهت دریافت مشاوره و رزرو وقت تعمیر کافیست با ما تماس بگیرید.
کارشناسان ما همه روزه پاسخگوی شما خواهند بود.

تکنسینی که در حال تعمیر یک ماشین لباس شویی میباشد

سوالات متداول

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
۱

تماس با شرکت

با شماره 09124446304 تماس بگیرید؛ همکاران ما پس از ثبت درخواست، در زمان انتخابی شما به محل مذکور مراجعه می‌کنند.
۲

بررسی مشکل

تعمیرکار اعزامی پس از بررسی وسیله با ابزار و تجربه، علت و یا علل مشکل را تشخیص می‌دهند.
۳

شروع رفع مشکل

پس از برآورد هزینه تعمیر و اعلام آن، در صورت رضایت شما کار تعمیر وسیله شما در محل و یا دفتر تعمیرگاه انجام می‌شود.
۴

تکمیل پروژه

تعمیرکار پس از تعمیر مشکل و تست رفع ایراد، وسیله مورد نظر را صحیح و سالم تحویل شما می‌دهد.