سوالات متداول

تعمیر کار لوازم خانگی در حال فکر کردن
تعمیرکار لوازم خانگی در حال لبخند

از ما بپرسید

فرم تماس سریع

افزونه "فرم تماس 7" نصب یا فعال نشده است

آیا سوالی دارید؟

راحت باشید و از ما سوال کنید …

لطفا سوالات زیر را مطالعه کرده و اگر پاسخ شما را پیدا نکردید، لطفا پرسش خود را از طریق فرم زیر ارسال نمایید، ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد و در این لیست قرار می دهیم.

سوالات متداول

سوالات پرتکرار از سوی کاربران

آیا تعمیرکاران گروه تعمیرکار برتر بدون هماهنگی مراجعه می کنند؟

خیر، تمامی متخصصان علاوه بر زمان حدودی که شما برای حضور آنها مشخص می کنید حتما قبل از مراجعه تماس گرفته و از حضور و آمادگی شما مطمئن خواهند شد.

در صورت بروز مجدد همان مشکل دوباره هزینه دریافت می شود؟

خیر، در صورتی که مشکلی که شما برای برطرف شدن آن با مجموعه تعمیرکار برتر تماس گرفته اید در کمتر از ۹۰ روز دوباره ایجاد شود این مرکز با توجه به گارانتی خدمات ارائه شده موظف است با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه این مشکل را به صورت کامل برطرف نماید.

آیا امکان تهیه قطعات توسط خودمان وجود دارد؟

بله، شما میتوانید شخصا اقدام به تهیه قطعات نمایید ولی این مرکز به هیچ عنوان ضمانتی در قبال سالم بودن و نحوه کارکرد این قطعات به شما نخواهد داد.

چه اطمینانی برای حفظ حریم خصوصی به من داده می شود؟

تمامی متخصصان مجموعه تعمیرکار برتر علاوه بر سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی دارای مدارک تایید شده از تمامی مراجع نظارتی و انتظامی می باشند.

چطور و در چه زمانی هزینه را پرداخت میکنم؟

شما می توانید زمانی که کار به اتمام رسید و تکنسین مشکل را برطرف نمود هزینه را به خود ایشان یا حساب این مجموعه واریز نمایید، البته قابل ذکر است که اگر برای تعمیر دستگاه شما نیاز به قطعه ای با هزینه بالا باشد مقداری از هزینه به عنوان بیعانه به صورت پیش پرداخت دریافت خواهد شد.

اگر خدمات ارائه شده راضی نباشم چه اتفاقی می افتد؟

داشتن ۶۱۸۳ مشترک فعال گواهی بر رضایت مشتریان از خدمات این مرکز است ولی در صورتی که به هر عنوان شما از خدمات این مرکز رضایت نداشته باشید در کوتاه ترین زمان ممکن به مشکل شما رسیدگی خواهد شد.

آیا شما قطعات لوازم خانگی را به صورت جدا می فروشید؟

این مرکز به هیچ عنوان اقدام به فروش قطعات و لوازم یدکی نمی کند مگر زمانی که تعمیرکار دستگاه را بازدید کرده و نیاز به تعویض قطعات و لوازم باشد.