تعمیر مایکروویو

مایکروویو جز وسایل پر کاربردی هستند که در آشپزخانه های حرفه ای یافت می شوند. اگر شما به آشپزی علاقه دارید و غذاهای مختلفی را می پزید به احتمال زیاد باید در آشپزخانه خود مایکروویو داشته باشید. این وسایل کاربردی ممکن است دچار ایراد شوند. در این صورت شما می توانید به کمک متخصصینی که در زمینه تعمیر مایکروویو تجربه دارند وسایل خود را تعمیر کنید و دوباره از آن ها استفاده کنید.

  • تعمیر مایکروویو ال جی
  • تعمیر مایکروویو فلر
تعمیر کاری که در حال تعمیر یک ماکروفر است

به مشکل خوردید
با ما تماس بگیرید

حرفه ای و مقرون به صرفه
با یک تماس ظرف چند ساعت آنجاییم.

مراحل تعمیر مایکروویو

اگر مایکروویو شما آسیب دیده باشد؛ برای تعمیر آن مراحل مختلفی طی می شود. در اولین مرحله تعمیر مایکروویو توسط متخصصین کار عیب یابی انجام می ‌شود. عیب یابی کردن از دستگاه، کار بسیار مهمی می باشد. باید به طور دقیق علت مشکل به وجود آمده شناسایی شود بعضی از مشکلات می توانند علت های گوناگونی داشته باشند. اگر علت دقیق و اصلی مشکل شناسایی نشود کار تعمیر مایکروویو به درستی انجام نخواهد شد. پس از عیب یابی کردن نوبت به برطرف کردن مشکل می رسد. فقط برای رفع شدن مشکل نیاز به تعویض قطعه است. در این صورت تکنسین های حرفه ای از قطعه های با کیفیت برای تعمیرات استفاده می‌ کنند زیرا آن ها می‌ دانند اگر از قطعه های بی کیفیت استفاده کنند تعمیر به درستی انجام نخواهد شد و ممکن است دستگاه مایکروویو پس از مدتی دوباره نیاز به تعمیرات داشته باشد.

مشکلات رایج

مشکلات رایج مایکروویو که باید توسط تعمیرکار بررسی شود 

مشکلات مختلفی ممکن است برای مایکروویو ها به وجود بیاید. روشن نشدن مایکروویو یکی از مهم ترین مشکلات و همچنین رایج ترین خرابی هایی است که برای این وسیله ها به وجود می آید. این خاموش شدن ناگهانی می تواند علت های گوناگونی داشته باشد. شل شدن در مایکروویو و خراب شدن قطعات سوئیچ درب از جمله عواملی هستند که می توانند سبب بروز این مشکل شوند. مایکروویو ها به گونه ای طراحی شده اند که باید درب به طور کامل بسته باشد تا مایکروویو کار کند و اگر بسته بودن در به طور کامل اتفاق نیافتد ممکن است سبب شود تا مایکروویو خاموش شود. همچنین اتصالی در بخش دکمه ها و تنظیمات دستگاه نیز می‌ تواند سبب خاموش شدن ناگهانی مایکروویو شود. یکی ديگر از خرابی های رایج نچرخیدن سینی مایکروویو می باشد. این مسئله می‌ تواند به سبب قرار گرفتن ظرف‌ های بزرگ درون مایکروویو باشد. همچنین برقرار نبودن اتصال بین سینی مایکروویو و بخش زیرین نیز سبب این مشکل می شود. گرم نکردن مایکروویو نیز یکی دیگر از مشکلاتی است که برای این دستگاه به وجود می آید. همچنین ایجاد صدای زیاد هنگام کار کردن نیز جز خرابی هایی می باشد که برای مایکروویو به وجود می آید. سوختن لامپ و کار نکردن نمایشگر از جمله مشکلات دیگری هستند که برای دستگاه های مایکروویو پیش می آید.

جرقه زدن مایکروویو

یکی از عواملی که سبب می شود شما نیاز به تعمیر مایکروویو داشته باشید جرقه زدن می باشد.‌در صورتی که مایکروویو شما جرقه بزند باید حتما توسط تکنسین‌ های حرفه‌ ای ابتدا دستگاه بررسی شده و سپس کار تعمیرات انجام شود. اگر دستگاه شما حین کار دچار جرقه زدن شد باید آن را خاموش کرده و از برق بکشید تا مشکلی پیش نیاید. عوامل مختلفی می تواند سبب جرقه زدن مایکروویو ها شوند. به طور مثال سوختن یا اتصالی دیود یا از بین رفتن رنگ دیواره های مایکروویو از جمله عواملی هستند که سبب جرقه زدن می شوند.

هزینه تعمیرات مایکروویو

اگر مایکروویو شما آسیب دیده و قصد دارید از خدمات تعمیر مایکروویو استفاده کنید به احتمال زیاد تمایل دارید بدانید هزینه تعمیرات چقدر خواهد بود. عوامل و پارامترهای گوناگونی در هزینه تعمیرات موثر هستند. به غیر از دستمزد تکنسین، عواملی مانند قطعه های استفاده شده برای تعمیر و همچنین نوع مشکل به وجود آمد نیز در هزینه نهایی تعمیرات موثر هستند. همچنین باید گفت نوع مشکل به وجود آمده برای مایکروویو در مدت زمان لازم برای تعمیرات نیز موثر است. اگر مشکل پیچیده به وجود نیامده باشد تکنسین ها می‌ توانند در مدت زمان کوتاهی کار تعمیر را انجام دهند. همچنین حرفه‌ ای بودن و با تجربه بودن تکنسین نیز در مدت زمان لازم برای تعمیرات تاثیرگذار است.

تکنسین در حال بررسی ماکروفر برای تعمیر کردن

سوالات متداول

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
۱

تماس با شرکت

با شماره 09124446304 تماس بگیرید؛ همکاران ما پس از ثبت درخواست، در زمان انتخابی شما به محل مذکور مراجعه می‌کنند.
۲

بررسی مشکل

تعمیرکار اعزامی پس از بررسی وسیله با ابزار و تجربه، علت و یا علل مشکل را تشخیص می‌دهند.
۳

شروع رفع مشکل

پس از برآورد هزینه تعمیر و اعلام آن، در صورت رضایت شما کار تعمیر وسیله شما در محل و یا دفتر تعمیرگاه انجام می‌شود.
۴

تکمیل پروژه

تعمیرکار پس از تعمیر مشکل و تست رفع ایراد، وسیله مورد نظر را صحیح و سالم تحویل شما می‌دهد.