تعمیر پکیج و شوفاژ دیواری

پکیج و شوفاژ دیواری امروزه جایگزین آبگرمکن ها و بخاری های قدیمی شدند.‌ سیستم پکیج و شوفاژ دیواری می ‌تواند آب گرم مورد نیاز مصرفی خانواده ها و همچنین در فصل زمستان گرمای مورد نیاز خانه را تأمین کند. اما گاهی ممکن است پکیج و شوفاژ دیواری آسیب ببیند. در این صورت شما نیاز به استفاده از خدمات تعمیر پکیج و شوفاژ دیواری خواهید داشت. توصیه می‌ شود اگر پکیج و شوفاژ دیواری در منزل خود دارید فقط زمان خراب شدن آن ها به تکنسین های متخصص تعمیرات پکیج و شوفاژ مراجعه نکنید؛ بلکه هر چند وقت یکبار از متخصصین بخواهید تا پکیج و شوفاژ دیواری شما را سرویس کنند. در این صورت اگر مشکلی برای پکیج شما به وجود آمده باشد توسط متخصصین و تکنسین های حرفه ای، این مشکل شناسایی می شود.

  • تعمیر پکیج شوفاژ دیواری بوتان
  • تعمیر پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور

به مشکل خوردید
با ما تماس بگیرید

حرفه ای و مقرون به صرفه
با یک تماس ظرف چند ساعت آنجاییم.

اهمیت تعمیر پکیج و شوفاژ دیواری توسط متخصصین حرفه ای

تعمیر پکیج و شوفاژ دیواری باید توسط افراد متخصص انجام شود. تنها افراد حرفه ای قادر هستند که تعمیرات را به درستی انجام دهند. در نتیجه باید گفت اگر شوفاژ شما طبق معمول کار نمی‌ کند و به احتمال زیاد برای آن مشکلی به وجود آمده است نباید شخصا اقدام به بررسی و تعمیر دستگاه کنید. بلکه باید این کار را به دست متخصصان بسپارید. متخصصان بدون این که دستگاه شما آسیب ببیند بر اساس تجربه و دانش فنی خود اقدام به تعمیرات پکیج و شوفاژ دیواری می ‌کنند. آن ها ابتدا کار عیب یابی را انجام داده و سپس بعد از مشخص شدن علت اصلی مشکل به وجود آمده، اقدام به تعمیر کردن پکیج و شوفاژ دیواری کنند.

مشکلات رایج

مشکلات رایج پکیج شوفاژ دیواری که باید توسط تعمیرکار بررسی شود 

مشکلات مختلفی ممکن است برای پکیج و شوفاژ دیواری به وجود بیاید و در نتیجه شما نیاز به تعمیر پکیج و شوفاژ دیواری داشته باشید. یکی از مشکلات رایجی که برای پکیج یا شوفاژ دیواری به وجود می‌ آید شنیده شدن صدای آزار دهنده از آن ها است. در این صورت باید بدانید دستگاه شما نیاز به تعمیر دارد. این مسئله می ‌تواند به دلیل وجود رسوبات آب در لوله های دستگاه باشد در این صورت باید رسوبات از بین بروند و فیلتر دستگاه تعویض شود. بهتر است قبل از این که لوله ها بگیرند فیلتر پس از مدتی کارکردن تعویض شود. روشن نشدن پکیج و همچنین کاهش فشار پکیج و شوفاژ دیواری از جمله رایج ترین مشکلاتی هستند که برای این وسیله به وجود می آیند. نشت آب و گرفتگی لوله ها از جمله عواملی هستند که سبب خاموش شدن پکیج و همچنین کاهش فشار آن می شوند. بالا بودن حرارت آب پکیج یکی دیگر از مشکلاتی است که برای این دستگاه به وجود می آید. خراب بودن ترموستات موجود در دستگاه می ‌تواند یکی از علت‌ های این مسئله باشد.

هزینه تعمیرات پکیج و شوفاژ دیواری چه قدر است؟

هزینه تعمیر پکیج و شوفاژ دیواری به عوامل و پارامترهای مختلفی بستگی دارد. نوع مشکلی به وجود آمده یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در هزینه تعمیرات است‌. علاوه بر این اگر نیاز باشد تا از قطعه های جدید برای تعمیرات استفاده شود. هزینه قطعه های جدید جز هزینه کلی تعمیرات پکیج و شوفاژ دیواری می باشد.‌ هر چه قطعه‌ ها با کیفیت ‌تر باشند قیمت بیشتری نیز دارند. اما باید توجه داشته باشید استفاده از قطعات با کیفیت بیشتر که قیمت بیشتری دارند‌؛ از نظر اقتصادی کاملا به صرفه است. زیرا در صورت استفاده از قطعه های با کیفیت ممکن است پکیج و شوفاژ دیواری دوباره آسیب ببیند و دچار خراب شوند. این گونه نیاز است تا دوباره پکیج خود را را تعمیر کنید.

سوالات متداول

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
۱

تماس با شرکت

با شماره 09124446304 تماس بگیرید؛ همکاران ما پس از ثبت درخواست، در زمان انتخابی شما به محل مذکور مراجعه می‌کنند.
۲

بررسی مشکل

تعمیرکار اعزامی پس از بررسی وسیله با ابزار و تجربه، علت و یا علل مشکل را تشخیص می‌دهند.
۳

شروع رفع مشکل

پس از برآورد هزینه تعمیر و اعلام آن، در صورت رضایت شما کار تعمیر وسیله شما در محل و یا دفتر تعمیرگاه انجام می‌شود.
۴

تکمیل پروژه

تعمیرکار پس از تعمیر مشکل و تست رفع ایراد، وسیله مورد نظر را صحیح و سالم تحویل شما می‌دهد.