تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید

یخچال فریزر ها، امروزه مطابق با فناوری و تکنولوژی روز دنیا تولید شدند و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. اما با وجود کیفیت بالا ممکن است به دلایل گوناگون ساید بای ساید ها یا یخچال ها دچار خرابی شوند و نیاز به تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید وجود داشته باشد. در صورتی که یخچال فریزر ها آسیب دیدند نباید شخصا اقدام به بررسی و تعمیر یخچال ها کنید. تعمیر یخچال مخصوصا تعمیر ساید بای ساید ها کاری کاملا تخصصی می باشد. افراد غیر حرفه ای به دلیل این که در انجام کار تعمیرات یخچال های ساید بای ساید تخصصی ندارند نمی توانند کار تعمیر را انجام دهند همچنین ممکن است سبب آسیب دیدن یخچال فریزر نیز بشوند. تعمیر یخچال نیازمند دانش فنی و همچنین مهارت و تجربه می باشد به همین دلیل تکنسین ها و تعمیر کاران که در زمینه تعمیرات تخصص دارند تنها کسانی هستند که می توانند کار تعمیر را انجام دهند.

  • تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو
  • تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید هیمالیا
  • تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترواستیل
تکنسینی که در حال تعمیر فریزر یخچال می باشد

به مشکل خوردید
با ما تماس بگیرید

حرفه ای و مقرون به صرفه
با یک تماس ظرف چند ساعت آنجاییم.

نکاتی در مورد تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید

اگر یخچال شما دچار خرابی شده و نیاز به تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید دارید باید به نکته ای توجه کنید. در بیشتر مواردی که یخچال فریزر های ساید بای ساید یا معمولی دچار خرابی می شوند نیاز به تعویض قطعه دارند. قطعه های مختلفی در بازار از نظر کیفیت و قیمت وجود دارند. هر چند قطعه های با کیفیت تر قیمت بیشتری دارند اما بهتر است از تکنسین ها و تعمیر کاران ساید بای ساید بخواهید از قطعه های با کیفیت برای تعمیر یخچال ساید بای ساید شما استفاده کنند. در صورتی که برای تعمیر یخچال فریزر از قطعه های با کیفیت استفاده نشود، ممکن است یخچال شما دوباره دچار خرابی شود و نیاز به تعمیرات داشته باشد.

مشکلات رایج

مشکلات رایج یخچال فریزر و ساید بای ساید که باید توسط تعمیرکار بررسی شود

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای یخچال های ساید بای ساید به وجود بیاید و در نتیجه شما نیاز به تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید داشته باشید؛ روشن و خاموش شدن یخچال به صورت پیوسته می باشد. اگر این مشکل برای ساید بای ساید شما به وجود آمد باید توسط یک تعمیر کار حرفه ای یخچال بررسی شود در غیر این صورت ممکن است موتور یخچال آسیب ببیند. همچنین باید گفت یخ نزدن فریزر نیز می تواند از جمله خرابی هایی باشد که برای بخش فریزر بسیاری از یخچال ها پیش می آید. یکی دیگر از خرابی هایی که ممکن است برای یخچال های ساید بای ساید به وجود بیاید؛ برفک زدن می باشد. هر چند برفک زدن یکی از مشکلات یخچال های قدیمی بود و یخچال های جدید به گونه ای طراحی شدند که اغلب برفک نمی زنند اما ممکن است یخچال های جدید نیز در بعضی مواقع دچار مشکل برفک زدن شوند. قرار گرفتن یخچال فریزر های جدید در محیط گرم، شل شدن لاستیک دور درب ساید بای ساید و همچنین خراب شدن ترموستات می توانند دلایلی برای برفک زدن یخچال ها باشند. بسته نشدن کامل درب یخچال نیز، می تواند از جمله خرابی ها و مشکلاتی باشد که ممکن است برای یخچال فریزر ها به وجود بیاید. همچنین خراب شدن درب هوم بار، خراب شدن بخش آب سرد کن نیز جز خرابی ها و مشکلات رایجی هستند که برای یخچال فریزر ها به وجود می آید.

اتومات نکردن یخچال 

یکی دیگر از رایج ترین مشکلاتی که ممکن است برای یخچال فریزر های ساید بای ساید به وجود بیاید؛ اتومات نکردن است. یخچال فریزر های امروزی به نحوی طراحی شدند که موتور یخچال ها در آن ها به صورت پیوسته کار نمی کند و موتور پس از مدتی کار کردن و رسیدن دمای یخچال و فریزر به دمای مورد نظر، خاموش می شود. موتور یخچال بعد از گذشت مقدار زمانی و عمل نکردن، وقتی دمای یخچال زیاد می شود دوباره فعال شده و شروع به کار کردن می کند. اگر این اتفاق و چرخه تکرار نشود می گوییم یخچال اتومات نمی کند. اگر یخچال را فورا تعمیر نکنید و موتور آن پیوسته کار کند ممکن است موتور یخچال پس از گذشت اندک زمانی آسیب دیده و بسوزد. یکی از علت های پیوسته کار کردن موتور یخچال این است که ترموستات، دچار آسیب شده است. خراب شدن تایمر دیفرات نیز می تواند سبب بروز این مسئله شود. همچنین کم شدن گاز درون لوله های یخچال یکی دیگر از دلایلی می باشد که سبب اتومات نکردن یخچال ها می شود. کثیف شدن کویل های یخچال نیز یکی از دلایل پیوسته کار کردن یخچال است.

تکنسین های متخصص تعمیرکار برتر با دارا بودن تجربه، می‌توانند تمامی مشکلات یخچال فریزر و ساید بای ساید شما را تا حد ممکن تعمیر کنند.
کافیست با ما تماس بگیرید.

تکنسین در حال تعمیر یخچال

سوالات متداول

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
۱

تماس با شرکت

با شماره 09124446304 تماس بگیرید؛ همکاران ما پس از ثبت درخواست، در زمان انتخابی شما به محل مذکور مراجعه می‌کنند.
۲

بررسی مشکل

تعمیرکار اعزامی پس از بررسی وسیله با ابزار و تجربه، علت و یا علل مشکل را تشخیص می‌دهند.
۳

شروع رفع مشکل

پس از برآورد هزینه تعمیر و اعلام آن، در صورت رضایت شما کار تعمیر وسیله شما در محل و یا دفتر تعمیرگاه انجام می‌شود.
۴

تکمیل پروژه

تعمیرکار پس از تعمیر مشکل و تست رفع ایراد، وسیله مورد نظر را صحیح و سالم تحویل شما می‌دهد.