تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

اگر برند ماشین لباسشویی شما سامسونگ است و ناگهان از کار افتاده، لطفاً دست نگه دارید و خودتان هیچ کاری نکنید. چرا؟
تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ نیازمند حضور متخصص و تکنسینی است که به خوبی بداند چه می‌کند و با همه علائم و نشانه‌های اشکال در دستگاه آشنا است. پس کافی است با ما تماس بگیرید تا در اولین فرصت بهترین تکنسین‌ها و متخصصان خود را به محل اعزام کنیم.

روش ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

در صورت نیاز به تکنسین برای راه‌اندازی و تعمیر ماشین لباسشویی، به دو طریق می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید. همکاران ما پس از بررسی تقاضای شما، بهترین و متخصص‌ترین تکنسین‌های خود را به محل و منزل شما اعزام می‌کنند.

در روش اول برای ثبت درخواست تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود، کافی است تلفن را بردارید و با شماره تلفنی که در قسمت بالای سایت تعمیرکار برتر درج شده است، تماس بگیرید. طی این تماس برند دستگاه خود و مدل آن را ثبت خواهید کرد.

در روش دیگری که در میان کاربران هم بسیار مرسوم است، می‌توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی خود وارد سایت شده، به قسمت ثبت درخواست بروید. در ادامه با پر کردن فرمی‌که در آن صفحه وجود دارد، هم مدل دستگاه خود و هم برند دستگاه را ثبت می‌کنید. همچنین باید علت اشکال در عملکرد ماشین لباسشویی را هم ذکر کنید.

برای مثال اعلام کنید که ماشین لباسشویی در حین کار، ناگهان خاموش شده و دیگر روشن نمی‌شود. یا اینکه موقع کار صدا‌های اضافی بیش از حدی از ماشین لباسشویی به گوش می‌رسد.

انجام مراحل بعدی برای راه‌اندازی و تعمیر ماشین لباسشویی شما بر عهده ماست. درخواست شما به دقت بررسی می‌شود و سپس بنا به نیاز شما و مشکلی که ثبت کرده‌اید، متخصص‌ترین تکنسین خود در آن زمینه را به محل و منزل شما اعزام می‌کنیم.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

مراحل عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ

تکنسین شرکت تعمیرکار برتر با حضور در محل و منزل شما اقدام به بررسی اشکال ایجاد شده برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ مشتری می‌کند.

در چنین حالتی تکنسین همه مواردی را که ممکن است باعث اشکال شده باشند، بررسی می‌کند. معنای این سخن آن است که تکنسین شروع به بررسی کلی همه قسمت‌های دستگاه می‌کند، چه قسمت‌هایی که از نظر مشتری دچار اشکال و ایراد شده‌اند و در نتیجه مشتری از وجود اشکال در آن قسمت‌ها باخبر است، و چه قسمت‌هایی که به نظر سالم می‌رسند و اگر اشکالی هم داشته باشند، به خاطر تخصصی بودن از دید مشتری پنهان مانده است.

تکنسین همه قسمت‌های ماشین لباسشویی سامسونگ مشتری را به صورت دقیق بررسی می‌کند و مطمئن می‌شود که اشکال موجود از کجاست. سپس به صورت کاملاً دقیق و جامع و کامل همه مشکلات موجود را برای مشتری شرح داده و به اصطلاح به وی گزارش می‌دهد.

در چنین حالتی اگر مشتری به صورت صد درصد رضایت به تعمیر قطعات و اجزای مورد نظر دستگاه ماشین لباسشویی سامسونگ داد، تکنسین کار تعمیر را شروع می‌کند.

بگذارید مثالی در این زمینه بزنیم. فرض کنید مشتری در ثبت درخواست خود، چه به صورت آنلاین یا به صورت تماس تلفنی، اشکال ماشین لباسشویی خود را صدای اضافی از قسمت دیگ دستگاه اعلام کرده است. بنابراین مشتری تصور می‌کند که اشکال دستگاه از قسمت بلبرینگ آن می‌باشد.

اما وقتی تکنسین برای بررسی و ارزیابی اشکال و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به محل و منزل مشتری مراجعه می‌کند، همه مواردی را که ممکن است باعث ایجاد چنین صدایی شده باشند، به صورت کامل بررسی کرده و در نهایت با ارائه گزارشی کامل و دقیق به مشتری، از رضایت او برای رفع اشکال پیش آمده مطمئن می‌شود.

یه نکته مهم اینکه…

تمام قطعاتی که شرکت تعمیرکار برتر برای راه‌اندازی و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و برند‌های دیگر به کار می‌برد، اصل هستند.
در صورتی که مشتریان لازم بدانند می‌توانند از طریق تماس با سایت شرکت سامسونگ در کره، استعلام گرفته و از اصل بودن این قطعات مطمئن شوند.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل

واقعیت این است که شرکت تعمیرکار برتر همه تلاش خود را به کار می‌برد که تا جایی که ممکن است تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و سایر برند‌ها را در محل و منزل مشتری انجام دهد.
حتی می‌توان گفت که بیش از هفتاد درصد از تعمیراتی که از سوی این شرکت انجام می‌شود، با اعزام تکنسین به محل و منزل مشتری و با حضور وی می‌باشد.

البته در این میان استثنائاتی هم وجود دارند. در واقع گاهی اوقات برخی از قطعات دچار اشکالاتی می‌شوند که برای تعمیر آن‌ها و راه‌اندازی دوباره دستگاه ماشین لباسشویی حتماً باید این قطعات را به تعمیرگاه منتقل کرد.
در تعمیرگاه، تعمیرکاران و تکنسین‌های متخصص و حرفه‌ای با استفاده از وسایل و دستگاه‌های مخصوص خود نسبت به تعمیر قطعه مورد نظر اقدام می‌کنند.

در چنین حالتی شرکت تعمیرکار برتر به مشتریان خود تضمین می‌دهد که تمام امور مربوط به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و سایر دستگاه‌ها و برند‌ها، چه از لحاظ تعمیرات الکترونیک و چه از لحاظ تعمیرات مکانیکی توسط تیمی‌کاملاً حرفه‌ای و با پیشرفته‌ترین و بهترین دستگاه‌های تخصصی انجام بگیرد.

هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

قبل از این که وارد بحث مربوط به هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ شویم، بسیار مهم است به این نکته اشاره کنیم که اولویت اصلی و مهم تیم تخصصی تکنسین‌های تعمیرکار برتر در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی، تعمیر است، نه تعویض.
در واقع ما ترجیح می‌دهیم که قطعاتی که دچار اشکال شده‌اند را بررسی، تعمیر و راه‌اندازی کنیم. چون در بسیاری از مواقع تعمیر این قطعات برای مشتریان بسیار به صرفه‌تر و کم هزینه‌تر از خرید یک قطعه نو است.

اما به هر حال در تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ جدید یا قدیم، بسیار پیش می‌آید که قطعات مورد نظر قابل تعمیر نباشند و یا اینکه تعمیر آن‌ها به دلایل مختلف به صرفه و مناسب نباشد.
برای مثال قطعاتی مثل پمپ تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ اگر دچار خرابی و اشکال شوند، به هیچ عنوان ارزش تعمیر و استفاده مجدد را ندارند.

دلیل این امر هم آن است که اگر چنین قطعه‌ای تعمیر شود، فقط مدتی کوتاه می‌تواند به خوبی کار کند و بعد از به طور متوسط ده بار کار کردن، از کار می‌افتد.
در چنین حالتی مشتری مجبور است، دوباره هزینه‌ای را برای تعمیر ماشین لباسشویی خود پرداخت کند که اصلاً درست نیست. بنابراین ترجیح تیم تخصصی تعمیرکار برتر آن است که قطعاتی از این دست را تعویض کنیم.

حقیقت آن است که نمی‌توان به صورت پیشفرض و ثابت قیمت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را مشخص کرد. بلکه این کار مراحلی دارد.
در قدم اول تکنسین باید در محل حضور پیدا کرده و دستگاه را بررسی کند. در ادامه با توجه به قطعه‌ای که نیاز به تعمیر و تعویض دارد، می‌تواند تا حدودی قیمت را مشخص کند.

اما در واقع قیمت نهایی که می‌توان به عنوان هزینه تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ اعلام کرد، به فاکتور‌های متعددی بستگی دارد.
برای مثال تعمیر ماشین‌ لباسشویی قدیمی‌ سامسونگ با مدل‌های جدید آن بسیار متفاوت هستند. دستگاه‌های جدید دارای آپشن‌ها و امکانات متعدد فوق‌العاده‌ای هستند که دستگاه‌های قدیمی‌از آن‌ها بی‌بهره هستند.

از طرف دیگر موقع تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ باید در نظر داشت که اگر دستگاه قدیمی‌باشد، ممکن است قطعه مورد نظر به سختی در بازار پیدا شود.
به هر حال برای اعلام قیمت تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ حتماً باید دستگاه به وسیله تکنسین بررسی شده و سپس قیمت را اعلام کرد.

رایج‌ترین ایرادات ماشین لباسشویی سامسونگ جدید

بسیار جالب است که بدانید مدل‌های جدیدتر دستگاه‌های ماشین لباسشویی سامسونگ، گرچه امکانات فوق‌العاده زیادی دارند و از بهترین و پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ها بهره‌مند می‌باشند، ولی یک ایراد خیلی اساسی هم دارند.

در واقع معمولاً وقتی تکنسینی برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ به محل مراجعه می‌کند و به بررسی اشکال موجود می‌پردازد، متوجه می‌شود که عیب به وجود آمده ناشی از قسمت تغذیه و بورد دستگاه است.

البته این ایراد که خیلی راحت باعث از کار افتادن دستگاه و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ می‌شود را می‌توان به سادگی رفع کرد.
کافی است مصرف‌کننده این دستگاه‌ها، از یک محافظ برق استفاده کنند. همین کار می‌تواند مانع بروز مشکل شده و جلوی هزینه زیادی را می‌گیرد.

توجه داشته باشید که اگر بورد دستگاه ماشین لباسشویی سامسونگ دچار اشکال و ایراد شود، در پنجاه درصد مواقع ممکن است بتوان دوباره آن را راه‌اندازی کرد و دستگاه را روشن کرد.
ولی اگر این بورد به صورت کامل بسوزد، باید حتماً آن را عوض کرده و تعمیر آن غیرممکن است.

در صورت نیاز به تعویض بورد ماشین لباسشویی سامسونگ، شرکت تعمیرکار برتر تضمین می‌کند که قطعه کاملاً اصل را برای دستگاه مورد نظر استفاده کند.
در صورت نیاز مشتریان می‌توانند با تماس از طریق سایت شرکت سامسونگ از اصل بودن آن مطمئن شوند.

2 دیدگاه

  • با سلام و خسته نباشید میخواستم بدونم سرویس ماشین لباسشویی سامسونگ هم انجام میدین یا فقط تعمیر هست ؟

    • سلام ممنون متشکرم.
      تمامی خدمات سرویس و تعمیرات لباسشویی سامسونگ در تهران زیر نظر متخصصین ما انجام میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 5 =