تعمیر ماشین لباسشویی

ماشین های لباسشویی یکی از مهم ترین وسیله هایی است که در هر خانه‌ای یافت می شوند. هر چقدر هم که ماشین لباسشویی با کیفیت باشد، ممکن است برای آن مشکلاتی به وجود آمده و در نتیجه نیاز به تعمیر داشته باشد. تعمیر ماشین لباسشویی کاری کاملا تخصصی بوده و تنها افراد حرفه ای می توانند این کار را انجام دهند. در ادامه در خصوص موضوعات مرتبط با تعمیر کردن ماشین لباسشویی توضیحات بیشتری ارائه می کنیم.

  • تعمیر ماشین لباسشویی جی پلاس
  • تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا
  • تعمیر ماشین لباسشویی آ ا گ
تعمیر کار لوله ظرف شویی که در حال خندیدن است

به مشکل خوردید
با ما تماس بگیرید

حرفه ای و مقرون به صرفه
با یک تماس ظرف چند ساعت آنجاییم.

تعمیر پرسرعت و با ضمانت تعمیرکار برتر

تعمیرکاران ما برای تعمیر ماشین لباسشویی مراحل مختلفی را طی می ‌کنند. هر یک از این مراحل باید با دقت و درستی انجام شوند تا دستگاه ماشین لباسشویی تعمیر شود. ابتدایی‌ ترین مرحله در تعمیر ماشین لباسشویی عیب یابی کردن از دستگاه می باشد. تعمیر کاران و تکنسین‌ های تعمیرکار برتر ابتدا سعی می کنند مشکل به وجود آمده را شناسایی کرده و علت آن را پیدا کنند. اگر مشکل اصلی دستگاه شناسایی نشود کار تعمیر نیز مسیر صحیحی را طی نخواهد کرد و در نتیجه ممکن است ماشین لباسشویی نه تنها تعمیر  نشود بلکه آسیب‌ های بیشتری نیز ببیند. تعمیرکاران حرفه ای ما با استفاده از ابزار و تجربه از این اتفاق جلوگیری می‌کنند. بعد از  پیدا کردن مشکل اصلی نوبت به تعمیر می رسد. معمولا در تعمیر ماشین لباسشویی نیاز می شود تا قطعاتی با قطعات جدید تعویض شوند. در این صورت بهتر است  شما درخواست دهید تا تکنسین از بهترین قطعه های ممکن برای تعمیر ماشین لباسشویی شما استفاده کند. اگر از قطعات بی کیفیت و نا مرغوب استفاده شود؛ ممکن است این قطعه ها پس از مدتی دوباره دچار اشکال شده و در نهایت ماشین لباسشویی شما دوباره نیاز به تعمیر داشته باشد.

99%

رضایت مشتریان

مشکلات رایج

مشکلات رایج ماشین لباسشویی و علل آنها

ماشین های لباسشویی ممکن است دچار مشکلات مختلف و متنوعی شوند و در نهایت این مشکلات سبب شود تا ماشین لباسشویی نیاز به تعمیرات داشته باشد. یکی از مشکلاتی که ممکن است برای ماشین های لباسشویی به وجود بیاید و در نتیجه این دستگاه نیاز به تعمیر داشته باشد؛ تخلیه نکردن آب توسط ماشین لباسشویی می باشد. همچنین باید گفت آبگیری نکردن ماشین نیز می تواند یکی دیگر از مشکلات رایجی باشد که برای این دستگاه به وجود می‌ آید. هنگامی که این دو مشکل برای ماشین های لباسشویی به وجود می ‌آید احتمالا شلنگ های متصل به ماشین لباسشویی دچار ایراد شدند. یکی دیگر از خرابی های رایجی که برای ماشین های لباسشویی به وجود می‌ آید خشک نشدن لباس ها پس از اتمام فرآیند شستشو است. همچنین باید گفت حل نشدن کامل پودر ماشین لباسشویی نیز جز مشکلات و خرابی های رایج این دستگاه می باشد که یکی از علت های آن کثیف بودن فیلتر ماشین لباسشویی می باشد. کار نکردن موتور ماشین لباسشویی و نچرخیدن آن، گرم نشدن آب توسط دستگاه ماشین لباسشویی و پیوسته آب گیری کردن ماشین لباسشویی از جمله مشکلات دیگری هستند که برای ماشین های لباسشویی به وجود می آیند.

آب ماشین لباسشویی خالی نمیشود؟

علت اصلی ماندن آب در ماشین لباسشویی آسیب دیدگی المان های مربوط به تخلیه از جمله پمپ دستگاه می‌باشد. معمولا عمر مفید پمپ‌های ماشین لباسسشویی دوره های ۱۰ساله می‌باشد.
در سری های جدید ماشین لباسشویی ،در هر برند، یک ارور مربوط به ایرادات پمپی و تخلیه می باشد. برای مثال ارور F18 در لباسشویی بوش ،ارور E20 در لباسشویی آاگ، ارور OE در لباسشویی ال جی، ارور F11 درر لباسشویی آریستون و… مربوط به پمپ ماشین لباسشویی می‌باشد. توجه کنید که زمانی که آب ماشین لباسشویی تخلیه نمی شود حتما بررسی نمایید که مسیر خروجی و شلنگ فاضلاب دچار خم گرفتگی و گرفتگی نباشد.
در مواردی نیز احتمال دارد که به دلیل گرفتگی فیلترهای داخلی آب داخل لباسشویی مانده باشد که در این صورت می بایست فیلتر تخلیه نظافت و سرویس شود.

آب وارد ماشین لباسشویی نمی شود و پودر در مخزن باقی می ماند؟

ابتدا بررسی کنید که آیا پس از استارت درب دستگاه قفل می شود یا نه ؟در صورتی که درب قفل نشود پس ایراد در ابگیری نیست و مربوط به المان های شروع به کار و امنیتی و بردی می باشد.
اما اگر درب قفل شده اما آبب وارد نمی شود و یا پودر به درستی داخل نمی شود و قطره قطره می باشد. در این صورت احتمالا قطعه شیربرقی دستگاه خراب شده است.
شیربرقی یکی از قطعات اصلی لباسشویی بوده که از یک فنر ،یک میله استوانه‌ای، یک مخزن پلاستیکی و دیافراگ های لرزه ای تشکیل شده است. شیربرقی لباسشویی در مدل ها و برند های مختلف متفاوت است. برای مثال در لباسسشویی الجی و سامسونگ شیربرقی های دوقلو به کاررفته و در لباسشویی های ااگ سه قلو و کیت دار. البته در نسل جدید لباسشویی ها شیر برقی جای خود را به آکواستپ داده است به صورت تخصصی آکواستپ را بررسی کرده ایم.

ماشین لباسشویی روشن نمی شود؟

در خوش بینانه ترین حالت، عدم روشن نشدن ماشین لباسشویی قطعی پریز و در ادامه قطعی سیم و یا اتصالات داخلی می باشد. اما در اکثر موارد برد اصلی ماشین لباسشویی دچار سوختگی شده است. در موارد محدود نیز برد دستگاه سالم است و نمایشگر سوخته است و برنامه ها را نشان نمی‌دهد.

لاستیک لباسشویی سیاه شده و بوی بدی می‌دهد؟

برای جلوگیری از سیاه شدن لاستیک لباسشویی دو اقدام را انجام دهید. اول اینکه پس از پایان کار، درب لباسشویی را به مدت یکساعت باز بگذارید و دوم اینکه سطح لاستیک را با یک دستمال نرم، خشک نمایید به منظور کاهش سیاه شدگی و جلوگیری از انتشار، ماشین لباسشویی را هر ۲ماه یکبار با پودر مخصوص، جرم‌گیری نمایید. از عمق و حجم سیاهی لاستیک زیاد باشد باید لاستیک به صورت کامل تعویض گردد تا کیفیت مناسب شستشو بیشتر حفظ شود.

سروصدای زیاد ماشین لباسشویی و حرکت کردن آن هنگام کار کردن

یکی از مشکلات رایجی که برای ماشین‌ های لباسشویی به وجود می‌ آید و در نتیجه نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی ایجاد می شود صدای زیاد دستگاه هنگام کار کردن می باشد. این مسئله می ‌تواند به علت خراب شدن بلبرینگ ماشین لباسشویی و همچنین شکستن سه نظام نگهدارنده ماشین باشد. تراز نبودن ماشین لباسشویی نیز یکی از علت هایی است که سبب حرکت زیاد ماشین شده و می تواند به دستگاه آسیب‌ های بیشتری بزند.

اهمیت تعمیر ماشین لباسشویی توسط متخصص

نکته بسیار مهمی که در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی وجود دارد این است که هر مشکلی که برای آن به وجود آمد باید توسط متخصصین و تعمیر کاران حرفه ای بررسی و تعمیر شود. اگر شما تجربه و تخصصی در زمینه تعمیر کردن ماشین لباسشویی ندارید نباید شخصا اقدام به تعمیر آن کنید. زیرا در این صورت ممکن است نه تنها نتوانید تعمیر را انجام داده بلکه سبب شوید برای ماشین لباسشویی مشکلات دیگری نیز به وجود آید. افراد حرفه ای برای تعمیرات ماشین لباسشویی آموزش دیدند و دانش فنی این کار را دارند. به همین سبب آن ها می توانند بدون هیچ مشکلی و با سرعت ماشین لباسشویی شما را تعمیر کنند. توجه کنید تعمیر کردن ماشین لباسشویی توسط تکنسین های حرفه ای از نظر اقتصادی کاملا مقرون به صرفه و همچنین هوشمندانه می باشد. زیرا هزینه خرید ماشین لباسشویی های جدید معمولا خیلی بیشتر از هزینه تعمیرات این دستگاه است.

تکنسین در حال تعمیر ماشین لباس شویی

سوالات متداول

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
image
۱

تماس با شرکت

با شماره 09124446304 تماس بگیرید؛ همکاران ما پس از ثبت درخواست، در زمان انتخابی شما به محل مذکور مراجعه می‌کنند.
۲

بررسی مشکل

تعمیرکار اعزامی پس از بررسی وسیله با ابزار و تجربه، علت و یا علل مشکل را تشخیص می‌دهند.
۳

شروع رفع مشکل

پس از برآورد هزینه تعمیر و اعلام آن، در صورت رضایت شما کار تعمیر وسیله شما در محل و یا دفتر تعمیرگاه انجام می‌شود.
۴

تکمیل پروژه

تعمیرکار پس از تعمیر مشکل و تست رفع ایراد، وسیله مورد نظر را صحیح و سالم تحویل شما می‌دهد.